2D Laser TRUMPF TruLaser 7kW 5040 TruFlow
2D Laser TRUMPF TruLaser 7kW 5040 TruFlow was manufactured by the machine manufacturer TRUMPF. Machine TRUMPF TruLaser 7kW 5040 TruFlow was built in 2011 year.
General data | |
|---|---|
| Location | Poland |
| Year of manufacture | 2011 |
| Warranty | Without warranty |
| Technical condition | Very good |
| Loading | The buyer organizes the loading at his own cost |
| Payment | Before receipt |
| Transport | The buyer organizes the transport at his own cost |
| Status | A test can be performed |
Technical parameters | |
|---|---|
| Laser power | 7 kW |
| Length of the working table | 4000 mm |
| Width of the working table | 2000 mm |
Equipment | |
|---|---|
| no data | |













































